Tapety Praha - tapetování

Tapetování - tapety Praha

Při tapetování používáme vynilové a vlisové tapety nebo textilní tapety. I v současné době je o tapetování zájem. Tapety se znovu vracejí do módy. Jejich výhodou je, že dokážou zakrýt drobnější nerovnosti. Používáme různé druhy tapet, levnější i dražší. Záleží na výběru zákazníka. Kvalitní tapety dokážou umocnit dojem z interiéru, kvalitní tapety působí velmi luxusně. Tapety lze použít na kteroukoliv zeď. S tapetováním máme bohaté zkušenosti. Tapetářské práce, které děláme, jsou vhodné nejen pro byty, tapety jsou vhodné i pro hotely, penziony, banky, tapety mohou zdobit také luxusní obchody, kavárny, atd.

Tapetování - vynilové a vlisové tapety

Ne každý zvládne tapetování sám, přenechejte tuto práci odborníkům. Vynilové tapety a vlisové tapety jsou moderní. Pokud chcete váš interiér výrazně odlišit, pak vám tapetování doporučujeme. Vynilové tapety se dají dobře omývat. Tyto tapety se dají dobře odlepit od zdi. Tyto vynilové tapety a vlisové tapety mohou být buď s barevným vzorkem, případně mají povrchovou strukturu. Stačí, když si vyberete druh tapety, tapetování již nechte na nás.

Tapetování - textilní tapety

Textilní tapety značky UMWALLE, které naše společnost nabízí, patří mezi tapety, které jsou velmi moderní. Tyto tapety oživí každý interiér. Textilní tapety jsou skutečně velmi stylové. Textilní tapety, které jsou velmi elegantní, působí luxusním dojmem. Textilní tapety nabízíme v nejrůznějších vzorech. Volba tapety záleží na tom, jaký je interiér, také na představách zákazníka. S výběrem vhodné tapety rádi každému poradíme. Pokud jsou na zdech staré tapety, odstraníme je a pak již přistoupíme k tapetování tapetou, kterou si vyberete.

Tapetování se opět dostává do kurzu, což souvisí i s širokou nabídkou kvalitních tapet. Při tapetování používáme kvalitní vynilové a vlisové tapety nebo textilní tapety značky UMWALLE. Kvalitní tapety dokážou umocnit dojem z interiéru, působí velmi luxusně. Tapety lze použít na kteroukoliv zeď. S tapetováním má naše společnost bohaté zkušenosti.

Tapety jsou vhodné například pro:

  • pokoje v domech a bytech
  • hotely
  • penziony
  • banky
  • luxusní obchody
  • kavárny, atd.

Nabídka tapet, které používáme:

Vynilové a vlisové tapety

V dnešní době jsou vynilové a vlisové tapety kvalitní, nabídka různých barevných a desénových provedení je velmi široká. Tyto tapety mohou být buď s barevným vzorkem, případně mají povrchovou strukturu. Stačí, když si vyberete vzorek tapety, tapetování již nechte na nás.

Textilní tapety

Textilní tapety jsou velmi moderní, působí stylově, luxusním dojmem. Volba konkrétní tapety záleží na interiéru a na volbě zákazníka. S výběrem konkrétních tapet zákazníkům rádi poradíme. Doporučíme vhodné kombinace.

Dobrý dojem z malování pokoje mohou umocnit například vhodně zvolené dekorace na stěnu, nástřiky, rovněž lišty. Dekoracemi nabízíme v různých barevných provedeních. Děláme také dekorativní malby. Tyto dekorativní malby se hodí například do stylových interiérů.

Nástřiky

Realizujeme kvalitní nástřiky barvami značek Jaeger, Gota, Marmorýn a Colorflek. Nástřiky těmito barvami jsou vhodné na veškeré podklady, například na zdivo, sádrokarton, atd.

Lišty

Děláme také lepení stropních podhledů a různých lišt. Lišty krásně doplní váš interiér a dodají vašemu domovu kouzlo.

Dekorace

Nabízíme různé dekorace na stěny. Tyto dekorace na stěnu jsou v různých barevných provedeních.

Ceny za jednotlivé práce se liší v závislosti na konkrétním požadavku. Cena se vždy odvíjí zejména od použitých materiálů, rozsahu a náročnosti prací. Zašlete nám prosím nezávazně svou poptávku nebo nám zavolejte, zpracujeme pro vás individuální kalkulaci.

Naše služby jsou kvalitní a cenově dostupné. Vždy se snažíme vyhovět všem přáním zákazníka, v případě zájmu rádi se vším poradíme. Vážíme si všech zakázek – jak malých, kdy klient chce vymalovat pouze jeden pokoj, tak i velkých zakázek, s nimiž máme rovněž bohaté zkušenosti.

S vaším požadavkem nás prosím kontaktujte.

Mobilní telefon: 603 461 776

Email: kankamal@email.cz